O FIRMIE

 

 Firma  ''ASENTRANS'' S.C. Wywóz Nieczystości Ciekłych Marcin Raniewicz, Łukasz Raniewicz powstała w 2006 roku.
Jest to spółka cywilna, której właścicielami są dwaj bracia Marcin i Łukasz Raniewiczowie.  

   

 

Firma ''ASENTRANS'' S.C  stara się  w jak najkrótszym czasie wykonywać otrzymane zlecenia dzięki posiadaniu trzech pojazdów asenizacyjnych, które umożliwiają wykonanie usługi w dniu zgłoszenia lub dnia następnego. Wszystko przebiega w sposób zgodny z przepisami i bezpieczny dla środowiska.

Nasza Firma daje Państwu możliwość podpisania umów na wywóz nieczystości ciekłych oraz ustalenia harmonogramu wywozu. Dzięki podpisanej umowie mają Państwo pewność, że spełniają wymagania określone w obowiązujących przepisach.

Ułatwiając życie naszym klientom przy podpisaniu umowy z naszą firmą dajemy możliwość płacenia za wykonane usługi przelewem do 7 dni.

Wystawiamy Faktury VAT oraz pokwitowania potwierdzające korzystanie z usług naszej firmy dzięki czemu w przypadku kontroli organu gminy np. Straży Miejskiej czy Gminnej unikają Państwo problemów czy płacenia  mandatów.

Zaufanie do naszej Firmy i dobrze wykonywane usługi zaowocowały stałą współpracą z wieloma klientami i instytucjami. Zadowolenie z Naszej Firmy zawdzięczamy przede wszystkim wieloletniemu  doświadczeniu w branży oraz wykwalifikowanym pracownikom. 

 

 

 

 

 


 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok